PowerObjects, An HCL Technologies Company, is gerangschikt als 8th op het middelgrote bedrijf Top 150-werkplaatsen in Minnesota door de Star Tribune!

Minneapolis D365 Team

"We streven ernaar om een ​​cultuur te creëren die is gericht op een denkend team en houden van wat je doet - zowel hier in ons hoofdkantoor in Minneapolis, als in onze kantoren over de hele wereld," zei PowerObjects Director of Talent Acquisition, Terah Ramaekers. "We zijn dankbaar en trots dat we vier jaar op rij een topplaats zijn geworden!"

PowerObjects, een HCL Technologies Company, had een bescheiden begin - zoals veel bedrijven doen! Het oorspronkelijke PowerObjects-kantoor was een kantoor met één suite met veel ruimte om te spreiden en te werken. Jarenlange toewijding aan onze kernwaarden - Voeg altijd waarde toe, Denk team, Hou van wat je doet, Leef de technologieen Doe het juiste - hebben het bedrijf en het team op dramatische wijze getransformeerd, waardoor het mogelijk is om een ​​Top 150-werkplek te worden.

Ons hoofdkantoor is bijvoorbeeld nog steeds gevestigd in Minneapolis, de North Loop-wijk van Minnesota, maar het strekt zich nu uit over twee gebouwen - en vergeet al die extra ruimte die we vroeger hadden. Buiten ons hoofdkantoor hebben we ook teamleden en kantoren over de hele wereld! Hoewel we een zijn veel groter team nu, zul je nog steeds lachende gezichten tegenkomen die je bij naam begroeten.

Minneapolis Team

Onze kernwaarden strekken zich over de hele wereld uit naar onze externe thuiskantoormedewerkers. We gebruiken een intern netwerk om onze externe medewerkers verbonden te houden van ver - hebben we al gezegd dat ten minste een van hen kippen bezit ?! Onze externe teamleden komen ook naar het kantoor of ontmoeten elkaar op centrale locaties om de teamgeest levend te houden door middel van gedeelde maaltijden, teambuildingactiviteiten, enz.

Remote Team

Ons kantoor in Toronto is ook bezig met plezier!

Toronto Team

Het houdt daar niet op - spring over de vijver en u zult zien dat ons kantoor in Londen vol spanning is!

Londen Team

En waar zouden we zijn zonder de lach (en cake!) Van ons team in India? We hebben kantoren in Hyderabad, Bangalore en Madurai!

India Team

Het wereldwijde bereik van PowerObjects helpt klanten 24 uur per dag met deskundige kennis van Dynamics 365 bedrijfsoplossingen. Uiteindelijk komt onze waarde en kracht als bedrijf voort uit ons vermogen om ons team te dienen. Ons team is de reden dat we een Top 150-werkplek zijn genoemd. Wanneer alle van onze medewerkers houden van wat ze doen - ongeacht in welke uithoeken van de wereld ze wonen - het maakt ons een krachtig team, in staat om de beste service, ondersteuning, educatie en add-ons te bieden voor onze klanten!

Voor meer informatie over de bedrijfscultuur van PowerObjects, Klik hier!

Avatar voor Joe D365

Joe D365

Joe D365 is een Microsoft Dynamics 365 superheld die op pure Dynamics adrenaline draait. Als het gezicht van PowerObjects, is de missie van Joe D365 om innovatieve manieren te onthullen om Dynamics 365 te gebruiken en de toepassing naar meer bedrijven en organisaties over de hele wereld te brengen.